Latvijas karoga krāsās izgaismots gājēju tilts tumsā

Ogres novada pašvaldība Latvijas valsts svētku nedēļā aicina novada uzņēmējus piedalīties novada uzņēmēju dienās “Esi stiprs novadā un Latvijā!”, kas šogad notiks no 13. līdz 17. novembrim.

• 15. novembrī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis aicina novada uzņēmējus uz Uzņēmēju dienu. Tās ietvaros notiks seminārs, kurā uzņēmēji aicināti dalīties ar pieredzes stāstiem, dibināt jaunus biznesa kontaktus, gūt vērtīgas atziņas un risinājumus uzņēmējdarbības attīstīšanai vienmēr mainīgajā biznesa vidē, kopīgas pusdienas valsts svētku noskaņās un kopīgs pieredzes apmaiņas brauciens pie novada uzņēmējiem. Pieteikties ŠEIT līdz 2024. gada 4. novembrim (ieskaitot).
  • No 14. līdz 17. novembrim aicinām Ogres novada uzņēmējus iezīmēt sevi Ogres novada kartē, tā apliecinot savu nozīmi Latvijas izaugsmē, un ar īpašu piedāvājumu iepriecināt iedzīvotājus un viesus valsts svētku nedēļā – piedāvājot atlaides produkcijai vai pakalpojumiem, dāvaniņas, meistarklases, radošās darbnīcas, konsultācijas, ekskursijas ražotnē/uzņēmumā utt.

Pašvaldība Uzņēmēju dienu ietvaros piedāvā platformu, kur uzņēmējam sevi parādīt – simboliski iezīmēt sevi Ogres novada kartē, rādot iedzīvotājiem, ka šeit – Ogres novadā – darbojas uzņēmīgi un stipri cilvēki, rada burvīgas lietas un sniedz pakalpojumus, savukārt uzņēmējs no savas puses atbalsta novada iedzīvotājus un viesus ar īpašu piedāvājumu. Pieteikties ŠEIT līdz 2024. gada 4. novembrim (ieskaitot).

• 13. novembrī tūrisma uzņēmēji tiek aicināti piedalīties pieredzes apmaiņas un tīklošanās braucienā pie Ogres novada tūrisma nozares uzņēmējiem. Pieteikties ŠEIT līdz 2024. gada 4. novembrim (ieskaitot).
  • 17. novembrī aicinām Ogres novada mājražotājus un amatniekus Brīvības ielas tirdziņā palepoties ar saviem ražojumiem. Šoreiz aicināti piedalīties tikai Ogres novada uzņēmēji. Dalība tirdziņā ir bez maksas (sedzot tikai elektrības izmaksas, ja nepieciešama elektrība). Pieteikties ŠEIT līdz 2024. gada 4. novembrim (ieskaitot).

Uz tikšanos Ogres novada uzņēmēju dienās!
Jautājumu gadījumā: Aija Iesalniece, tālr. 65044526