Izglītība Pašvaldība Ziņas, jaunumi

No 10. līdz 14. jūnijam tiek organizēta Ogres novadā deklarēto Ukrainas civiliedzīvotāju un Latvijas bērnu sadraudzības nometne.

Nometnes mērķis ir sniegt atbalstu Ukrainas jauniešu socializācijai un psihoemocionālajai labbūtībai, prasmju pilnveidei, komunicējot un sadarbojoties gan savā starpā, gan ar Latvijas jauniešiem daudzveidīgās radošajās norisēs un izglītojošās aktivitātēs, kultūrizglītībā, vides izglītībā, sportā, veselīgā dzīvesveidā.

Nometne notiek no 10. līdz 14.jūnijam no plkst. 9.00 līdz 16.00 Salaspils "Mellenēs".

Dalībnieku vecums no 7 līdz 18 gadiem.

Katrā nometnē piedalās 45 dalībnieki:

• 23 Ogres pašvaldības teritorijā izmitinātie Ukrainas civiliedzīvotāju bērni (Ukraiņu bērni);
  • 22 Ogres  pašvaldībā deklarētie bērni un jaunieši vai Rīgas izglītības iestāžu audzēkņi (Latvijas bērni).

Uz nometnes norises vietu un atpakaļ katru dienu tiks organizēts autobuss maršrutā Ogrē-Ikšķile-Salaspils "Mellenes".

Dalība nometnē ir BEZ MAKSAS.

Reģistrēties var: https://forms.gle/9yDFRpZgYspHffke8

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta vadītāju Anitu Hanzenu (tel.: 25636419; e-pasts nometne.mellene@gmail.com).

Nometne tiek realizēta ar Ogres novada pašvaldības finansiālu atbalstu Valsts finansētās nometnes projektā “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”