Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada logo

Ogres novada pašvaldība aicina līdz 2023. gada 10. oktobrim pieteikt pretendentus Ogres novada paš­valdības apbalvojumiem.

Titulu “Ogres Goda novadnieks”, kas ir augstākais pašvaldības apbalvojums, var piešķirt fiziskai personai par īpašiem nopel­niem Ogres novada labā valsts, sabiedriska­jā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnie­ciskajā darbā. Apbalvojums personai tiek piešķirts vienu reizi mūžā.

Titulu “Ogres Gada novadnieks” var piešķirt fiziskai personai par nozīmīgu ie­guldījumu saimnieciskajā darbībā, veselī­bas aizsardzībā, kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā un starptautiskajā darbībā, novada attīstības un atpazīstamības vei­došanā vai citās novadam nozīmīgās jo­mās, vērtējot sasniegto laika posmā no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 30. septembrim. Titulu “Ogres Gada novad­nieks” personai var piešķirt atkārtoti.

Pašvaldībai adresētajā iesniegumā par personas izvirzīšanu kādam no minētajiem apbalvojumiem jānorāda:

• informācija par apbalvojumam izvir­zīto personu: vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, nodarbošanās; vispu­sīgs to nopelnu apraksts, par kuriem per­sona tiek ieteikta apbalvošanai; apbalvo­juma veids, kuram persona tiek izvirzīta;
  • informācija par iesniedzēju: ja iesnie­gumu iesniedz fiziska persona, iesniegu­mā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, kontaktinformācija; ja iesniegumu iesniedz juridiska perso­na, iesniegumā jānorāda tās nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un kontaktinformācija.

Iesniegumus var iesniegt:

• Ogres novada pašvaldības Klientu centrā Brīvības ielā 33 Ogrē;
  • Valsts un pašvaldības vienotajos Klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) – Birzgales VPVKAC Lindes ielā 2 Birzgalē; Ik­šķiles VPVKAC Peldu ielā 22 Ikšķilē; Ķeguma VPVKAC Lāčplēša ielā 1 Ķegumā, Lielvārdes VPVKAC Raiņa ielā 11a Lielvārdē; Rembates VPVKAC Lielvārdes ielā 3 Rembatē; Tīnūžu VPVKAC “Kraujās” Tīnūžos;
  • novada pagastu pārvaldēs;
  • sūtot uz e-pasta adresi ogre­dome@ogresnovads.lv, parakstot ar elektronisko parakstu;
  • sūtot pa pastu - Ogres nova­da pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001.

Apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā, kas notiks 18. novembrī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē.