Pašvaldība
Aicinājums pieteikt pretendentus apbalvojumam “Gada ogrēnietis 2019”

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības domes 2016. gada 22. decembrī apstiprinātā Ogres novada pašvaldības apbalvojumu nolikuma 3.1. punktu titula “Gada ogrēnietis” pretendentus var pieteikt šādās nominācijās:

• sabiedriskais darbs;
  • izglītība;
  • kultūra;
  • sports;
  • uzņēmējdarbība;
  • medicīna;
  • labdarība;
  • starptautiskā sadarbība;
  • sociālais darbs.

Ierosinājumā par personas apbalvošanu jānorāda: apbalvošanai ieteiktās personas vārds, uzvārds, nodarbošanās, to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvošanai.

Pretendentus apbalvojumam var pieteikt:

• sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi domeinfo@ogresnovads.lv;">domeinfo@ogresnovads.lv;
  • sūtot pieteikumu pa pastu, adrese Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001;
  • iesniedzot pieteikumu pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē;
  • iesniedzot pieteikumu kādā no Ogres novada pagasta pārvaldēm.

Anonīmi pieteikumi un pieteikumi bez pamatojuma par apbalvošanai izvirzītās personas ieguldījumu vai sasniegumiem attiecīgajā jomā netiks izskatīti.

Apbalvojuma “Gada ogrēnietis 2019” ieguvēju godināšana un apbalvojuma pasniegšana notiks 2019. gada 18. novembrī – Latvijas Republikas Proklamēšanas 101. gadadienas svinīgajā pasākumā Ogres novada Kultūras centrā.

Informāciju par "Gada ogrēnietis" titula ieguvējiem iepriekšējos gados var SKATĪT ŠEIT.