Izglītība
15. augustā Izglītības, kultūras un sporta pārvalde strādās līdz plkst. 10

Sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā 15. augustā no plkst. 10.15 līdz 16.15 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde Ogres centrā – ēkai Brīvības ielā 11, kurā atrodas arī Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde.

Sakarā ar elektroapgādes pārtraukumu Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes darbinieki iestādē būs sastopami līdz plkst. 10.00, arī pa tālruni ar pārvaldes darbiniekiem varēs sazināties līdz plkst. 10.00. Atlikušajā darba dienas daļā pārvaldes darbinieki apmeklēs izglītības iestādes un kārtos darba jautājumus ārpus pārvaldes telpām.

Pēc norādītā laika apmeklētāji ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldei adresētajiem iesniegumiem un jautājumiem var vērsties Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē.