Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Komunistiska genocīda pieminas pasākums 25.03.2023

Šī gada 14. jūnijā, godinot komunistiskā režīma upuru piemiņu, Ogres Politiski represēto kluba valde sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību organizē braucienu pa novadu, apmeklējot represēto piemiņas vietas vairākos Ogres novada pagastos (Lauberē, Lēdmanē, Jumpravā, Tomē, Birzgalē) un Ogrē.

Izbraukšana no Ogres plkst. 9.00 no laukuma pie Ogres novada Kultūras centra Brīvības ielā 15, Ogrē (maršruts: Ogre–Ķegums–Suntaži–Laubere–Lēdmane–Jumprava–Tome–Birzgale–Ogre).

Brauciena noslēgumā – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis plkst. 16.00 represēto piemiņas vietā Meža prospektā 2b, Ogrē (iepretim Sv. Meinarda Romas katoļu baznīcai) un atmiņu pēcpusdiena Ogres novada Sociālā dienesta dārzā Upes prospektā 16, Ogrē.