Kultūra
14. augustā Ogres Zilajos kalnos skanēs teātra mūzika

Aicinām 14. augustā doties uz Zilajiem kalniem, kur pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrasta ar mūzikas skaņām mūs priecēs Zane Dombrovska, Egils Melbārdis un Pārdaugavas kamermūziķi Guntara Bernāta vadībā, atskaņojot latviešu teātra mūziku no klasikas līdz mūsdienām.

Baudi mūziku brīvā dabā. Saģērbies atbilstoši laika apstākļiem, parūpējies par ērtu sēžamo sev un sarūpē videi draudzīgu piknika grozu. Ievēro distancēšanos un citus noteikumus Covid-19 ierobežošanai.

Sākums plkst. 19.00. Pasākuma ilgums aptuveni 2 stundas. Ieeja bez maksas.

Pasākumu rīko Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” attīstības aģentūra".

Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt pa tālruni +371 29455400 vai rakstīt uz info@ziliekalni.lv.

Pasākums var tikt atspoguļots medijos. Pasākuma laikā vecāki ir pilnībā atbildīgi par savu nepilngadīgo bērnu uzvedību.

Informāciju sagatavoja Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa „Zilie kalni” attīstības aģentūra"

Pievienotie faili