Ogres novadnieka karte 2023 kolāža

2018. gada 23. augustā tika apstiprināti saistošie noteikumi Nr. 12/2018 “Noteikumi par Ogres novada iedzīvotāja kartes un Ogres novada skolēna kartes noformēšanas, izsniegšanas, lietošanas un anulēšanas kārtību Ogres novada pašvaldībā”.

Šie noteikumi ir jāaktualizē atbilstoši Pašvaldību likumam un šī gada jūnijā apstiprinātajam Ogres novada pašvaldības nolikumam, aktuālajai situācijai attiecībā uz Ogres novada iedzīvotāju kartes pakalpojumu klāstu un to atvieglojumiem.

Pamatojoties uz augstākminēto, ir sagatavots saistošo noteikumu projekts “Noteikumi par Ogres novada iedzīvotāja kartes un skolēna kartes noformēšanas, izsniegšanas un lietošanas kārtību Ogres novadā”, kuri paredz kartes noformēšanas, izsniegšanas, lietošanas un anulēšanas kārtību Ogres novada pašvaldībā, kā arī iedzīvotāju grupas, kas var saņemt braukšanas maksas atvieglojumus Ogres novada administratīvajā teritorijā un šo atvieglojumu saņemšanas kārtību.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 1. novembrim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.