Lokālplānojumi Ziņas, jaunumi

Ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2023. gada 28. septembra lēmumu “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Pieneņu ceļš 2”, “Pieneņu ceļš 4” un “Pieneņu ceļš 6”, Ogrē, Ogres  nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024. gadam” atļauts uzsākt lokālplānojuma izstrādi nekustamajam īpašumam “Pieneņu ceļš 2”, “Pieneņu ceļš 4” un “Pieneņu ceļš 6”, Ogrē, Ogres nov.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis – radīt priekšnoteikumus minēto nekustamo īpašumu attīstībai savrupmāju apbūvei.

Lokālplānojuma izstrādi ierosināja nekustamo īpašumu īpašnieki.

Ar minēto Pašvaldības domes lēmumu un lokālplānojuma izstrādes darba uzdevumu iespējams iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Lokālplānojums Pieneņu ceļš, Ogre 2023

Ogres novada domes 2023. gada 28. septembra lēmums “Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu nekustamajam īpašumam “Pieneņu ceļš 2”, “Pieneņu ceļš 4” un “Pieneņu ceļš 6”, Ogrē, Ogres  nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024. gadam”

Lokālplānojuma izstrādes darba uzdevums

Līguma projekts par lokālplānojuma izstrādi un finansēšanu