Ciemupe Lokālplānojumi Ziņas, jaunumi
Lokālplānojums nekustamajam īpašumam “Brīviņi” un “Kārkliņi”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov

Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2023.gada 20.jūlijā sēdē pieņemts lēmums “Par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Brīviņi” un “Kārkliņi”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024.gadam, izstrādes uzsākšanu”, saskaņā ar kuru atļauts uzsākt lokālplānojuma nekustamā īpašuma “Brīviņi”, Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., sastāvā esošajai zemes vienībai un nekustamā īpašuma “Kārkliņi” Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., sastāvā esošās zemes vienības daļai, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.–2024.gadam, izstrādi. Lokālplānojums tiek izstrādāts nolūkā radīt priekšnoteikumus savrupmāju apbūvei.

Lokālplānojuma izstrādes mērķis – radīt priekšnoteikumus nekustamā īpašuma “Brīviņi”, Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., kadastra Nr.74800041006, sastāvā esošs zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 74800041006 un nekustamā īpašuma “Kārkliņi” Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., kadastra Nr.74800040908, sastāvā esošās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 74800040908 daļas attīstībai savrupmāju apbūvei.

Lokālplānojuma izstrāde uzsākta, pamatojoties uz īpašnieku ierosinājumu.

Minētais Pašvaldības domes lēmums un lokālplānojuma darba uzdevums ir pieejams Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/geo.

Ogres novada pašvaldības domes 2023.gada 20.jūlija lēmums “Par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Brīviņi” un “Kārkliņi”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024.gadam, izstrādes uzsākšanu”

Darba uzdevums lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Brīviņi” un “Kārkliņi”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.–2024.gadam, izstrādei

Līguma projekts par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Brīviņi” un “Kārkliņi”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov., izstrādi un finansēšanu