Lokālplānojumi Ziņas, jaunumi
Karte ar iezīmētu zemes vienību

Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) dome 2023. gada 30. novembrī pieņēma lēmumu “Par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pērles”, Ogresgalā,  Ogresgala pag., Ogres nov., un “Siliņi”, Ogresgala pag., Ogres nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024. gadam, izstrādes uzsākšanu”, atļaujot uzsākt lokālplānojuma izstrādi nekustamā īpašuma “Pērles”, Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., sastāvā esošajai zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 74800041007 un nekustamā īpašuma “Siliņi” Ogresgala pag., Ogres nov.,  sastāvā esošās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 74800040464 daļai, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012. –2024. gadam (turpmāk – Lokālplānojums).

Lokālplānojums tiek izstrādāts nolūkā radīt priekšnoteikumus nekustamā īpašuma “Pērles”, Ogresgalā, Ogresgala pag., attīstībai savrupmāju apbūvei.

Lokālplānojuma izstrādi ierosināja nekustamo īpašumu īpašnieki.

Minētais Pašvaldības domes lēmums un lokālplānojuma izstrādes darba uzdevums pieejams Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv.

Ogres novada pašvaldības domes 2023.gada 30.novembra lēmums “Par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pērles”, Ogresgalā,  Ogresgala pag., Ogres nov., un “Siliņi”, Ogresgala pag., Ogres nov., lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu 2012.-2024. gadam, izstrādes uzsākšanu”

Lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pērles”, Ogresgalā,  Ogresgala pag., Ogres nov., un “Siliņi”, Ogresgala pag., Ogres nov., izstrādes darba uzdevums

Līgums par lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Pērles”, Ogresgalā, Ogresgala pag., Ogres nov., un “Siliņi”, Ogresgala pag., Ogres nov., izstrādi un finansēšanu (projekts)